www.kujawskopomorskatablica.pl

Dodaj bezpłatne ogłoszenie

Osób online:66 | KATEGORIE:69 | LOKALIZACJE:151 | Ogłoszeń:8112

Powiadom znajomego

Wiadomość
Twoje imię
E-mail znajomego
Kod
Wpisz kod widoczny wyżej

Formularz kontaktowy

Wiadomość
Twoje imię
Kod

Szukaj

Promowane

Polecamy

Główna >> Poprzednia strona >> Szczegóły ogłoszenia Sprzątanie (k/m) - Praca Od Zaraz!

Sprzątanie (k/m) - Praca Od Zaraz!

 PDF
Telefon: 052/522 80 50

Rodzaj: Oferuję

Tagi:

WWW

Miasto/a:
 Poza województwem kujawsko-pomorskim
Sprzątanie (k/m) - Praca od zaraz!

Zatrudnienie bezpośrednie w niemieckiej firmie sprzątającej Clean Plus, nie przez agencję pracy!

Miejsce pracy: Lingen/Meppen/Haren

Zakres obowiązków:

● Sprzątanie mieszkań pracowniczych, biur, prywatnych domów itp.
● Odkurzanie, ścieranie kurzu, mycie, dezynfekowanie

Oferujemy:

● Pewne zatrudnienie na dłuższy okres czasu bezpośrednio w niemieckiej firmie sprzątającej Clean Plus
● Szkolenie wdrożeniowe
● Atrakcyjne wynagrodzenie odpowiednie do świadczonej pracy w wysokości 11,50 € brutto/h
● Dodatki za pracę w niedzielę (50%) i święta (100%)
● Bezpłatną odzież roboczą
● Składki i podatki odprowadzane w Niemczech
● Wsparcie w organizowaniu zakwaterowania
● Współpracownicy z Polski
● Zwrot kosztów przejazdu z Polski do Niemiec (max. 100 €)

Wymagania:

● Doświadczenia na podobnym stanowisku
● Prawa jazdy kat. B - wymóg konieczny
● Mile widziana komunikatywna znajomość języka niemieckiego
● Sumienności, rzetelności
● Wytrzymałości fizycznej

Concept Plus Sp. z o. o. | ul. Gdańska 36 | PL 85-006 Bydgoszcz
bydgoszcz@cp-personal.com | Tel. 052/522 80 50

Podziel się

Delicious  Facebook  Technorati  Digg  Google