www.kujawskopomorskatablica.pl

Dodaj bezpłatne ogłoszenie

Osób online:27 | KATEGORIE:69 | LOKALIZACJE:151 | Ogłoszeń:8112

Powiadom znajomego

Wiadomość
Twoje imię
E-mail znajomego
Kod
Wpisz kod widoczny wyżej

Formularz kontaktowy

Wiadomość
Twoje imię
Kod

Szukaj

Linki sponsorowane

Promowane

Polecamy

Główna >> Poprzednia strona >> Szczegóły ogłoszenia Specjalista Ds. Rekrutacji - Praca Zdalna

Specjalista Ds. Rekrutacji - Praca Zdalna

 PDF

Rodzaj: Oferuję

Tagi:

Miasto/a:

Bydgoszcz
Specjalista ds. rekrutacji - praca zdalna

W związku z dynamicznym rozwojem firma OBPON poszukuje pracowników na stanowisko:

MENADŻER DS. REKRUTACJI (praca stacjonarna)

Miejsce pracy: Kraków, Region: małopolska

SPECJALISTA DS. REKRUTACJI (telepraca)

Miejsce pracy: (przedstawiciele regionalni - woj. mazowieckie, podkarpackie, świętokrzyskie, kujawsko - pomorskie, podlaskie, śląskie, dolnośląskie, wielkopolskie, pomorskie, zachodnio-pomorskie)

OPIS STANOWISKA

OBOWIĄZKI:

- obsługa klientów oraz utrzymywanie z nimi dobrych relacji,

- samodzielne planowanie i prowadzenie projektów rekrutacyjnych,

- reprezentowanie firmy na lokalnych wydarzeniach związanych z rynkiem pracy,

- aktywne poszukiwanie kandydatów na rynku pracy,

- wstępna selekcja kandydatów i prowadzenie rozmów rekrutacyjnych,

- wychodzenie z inicjatywami i proponowanie nowych sposobów dotarcia do kandydatów,

- tworzenie i zamieszczanie ogłoszeń rekrutacyjnych, selekcja CV oraz przeprowadzanie wywiadów telefonicznych i face-to-face z kandydatami,

- proponowanie i wdrażanie nowych narzędzi rekrutacyjnych,

- przygotowywanie zestawień i raportów dotyczących rekrutacji.

WYMAGANIA:

- wykształcenie średnie lub wyższe,

- mile widziany stopień niepełnosprawności,

- doświadczenie w rekrutacji,

- praktyczna znajomość narzędzi ułatwiających rekrutację,

- doświadczenie w samodzielnym prowadzeniu projektów rekrutacyjnych,

- znajomość metod i źródeł aktywnego pozyskiwania kandydatów,

- mile widziana znajomość języka angielskiego,

- wysoki poziom umiejętności interpersonalnych i umiejętność pracy w zespole,

- samodzielność i umiejętność organizacji pracy,

- terminowość, systematyczność, sumienność,

- otwartość i kreatywne podejście do działań rekrutacyjnych,

- gotowość do wyjazdów służbowych,

- prawo jazdy kategorii B.

OFERUJEMY:

- zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,

- możliwość rozwoju i podnoszenia swoich kwalifikacji zawodowych,

- atrakcyjne wynagrodzenie oraz premia uzależniona od efektów pracy.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji (CV oraz list motywacyjny) na adres e-mail:

praca@obpon.pl

Prosimy o dopisanie w CV klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie, administrowanie i archiwizowanie moich danych osobowych przez Doradca Sp. z o.o. Centrum szkoleń i rehabilitacji Sp. k. w celu realizacji obecnych i przyszłych procesów rekrutacji i selekcji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych Dz.U. nr 133 poz. 883 z późn. zm.).”

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu jedynie z wybranymi Kandydatami.

Podziel się

Delicious  Facebook  Technorati  Digg  Google